FIRMA CEZAL OD PONAD 25 LAT

dostarcza sprzęt i produkty medyczne do sklepów i instytucji

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal w Rzeszowie działa od roku 1953. Utworzone zostało zarządzeniem Ministra Zdrowia i Opieki Społecznej. Firma zwycięsko przeszła trudny dla wielu firm państwowych okres transformacji.

W wyniku procesów prywatyzacyjnych z dniem 1 marca 1999 roku jej właścicielem została firma PPHU "Specjał" Krzysztof Tokarz. Wejście w struktury tej firmy pozwoliło znacząco rozwinąć działalność. Pierwszym krokiem była modernizacja salonu sprzedaży, która z małego sklepu medycznego stworzyła jeden z największych i najlepiej wyposażonych salonów sprzętu medycznego w Polsce południowo- wschodniej.

Osoba

Co nas wyróżnia?

Ponad 60 letnia tradycja

Specjalistyczna oferta asortymentu 

Szeroki asortyment 

W roku 2004 otwarto salon medyczny przy ul. Zamkowej 13. Aktualnie sklep został przeniesiony na ul. Zygmuntowską 10. W 2018 r. nastąpiło otwarcie nowego salonu medycznego w Rzeszowie tym razem przy ul. Zenitowej 5 obok Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2. Istotne znaczenie dla firmy miało utworzenie w kwietniu 2004 roku oddziału na Śląsku. Jest to hurtownia medyczna w Katowicach oraz sieć sklepów medycznych w Katowicach, Bytomiu, Gliwicach, Tarnowskich Górach.

Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Lecznictwa Cezal to kompleksowy dostawca:

  • sprzętu,
  • mebli medycznych,
  • materiałów medycznych, stomatologicznych, opatrunkowych,produktów leczniczych,
  • wyrobów medycznych,
  • płynów infuzyjnych,
  • środków kontrastowych, dezynfekcyjnych.

W ramach zawartych umów z NFZ realizujemy wnioski na refundację środków pomocniczych i przedmiotów ortopedycznych. PZL Cezal współuczestniczy w organizacji corocznych Targów odbywających się jesienią pod nazwą BIZNES ŻYWNOŚĆ MEDYCYNA, gdzie między innymi znaczący producenci i importerzy prezentują swoją ofertę skierowaną do sektora publicznej i niepublicznego służby zdrowia.

Profesjonalizm i niezawodność sprawia, że od wielu lat zaopatrujemy placówki służby zdrowia i gabinety lekarskie.
Cały czas uaktualniamy naszą ofertę poprzez wyszukiwanie najlepszych dostawców oraz sprzętu najnowszej technologii i najwyższej jakości.